100 vnt. 10'x10 100 Bitų PCB Lenta WS2812B Full DC5V SMD 5050 RGB LED Panel Šviesos Arduino

€7.62

Reitingas 

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

Savybės ir privalumai

Intelektinės apsauga nuo atvirkštinio ryšio, galia-atsiliepimų nėra pažeisti IC.

Kontrolės sistema ir LED pasidalinti vieno maitinimo šaltinio.

Valdymo bloko ir RGB lustas yra integruota į sklypo, 5050 sudedamosios dalys, kurios sudaro visą pikselių kontrolės punkte.

Built-in kanalo signalo pokyčius, po bangos buvo iš naujo suformuota šalia vairuotojo, siekiant užtikrinti banga-kaip iškraipymų nekaupia.

Built-in Elektros Reset Grandinės ir Galia Prarasti Atkurti Grandinė.

Kiekvienas pikselis į tris pagrindines spalvas gali pasiekti 256 ryškumas rodo, full full ekranas, kuris baigiasi su 1,677,721, o nuskaitymo greitis ne mažiau kaip 400 Hz / s.

Kaskada dėžė perdavimo signalas uosto sąskaita vienoje linijoje.

Bet kurių dviejų taškų atstumą-daugiau nei 5 m signalo perdavimas be jokių padidinti grandinės.

Kai atnaujinimo dažnis yra 30 kadrų per sekundę, Kaskados, skaičius yra ne mažesnis nei 1024 taškų.

Siųsti duomenis 800kbps.

Šviesos spalvą buvo labai nuosekliai, ekonomiškas.

Programos

Full modulis, full minkštas apšvietimas-lempa-juostelės.

LED dekoratyvinis apšvietimas, vidaus / lauko LED vaizdo nereguliarus ekraną.

Bendras Aprašymas

WS2812B yra protingai kontroliuojama LED šviesos šaltinis, kuris yra integruotas į valdymo paketą ir RGB lustas 5050 dalys.Ji apima pažangias skaitmeninių uosto duomenų perdavimo sistema ir pelnas signalų generavimas.Ji taip pat apima tikslumo vidaus generatorius ir programuojamas 12 V programuojami pastovios kontrolės prietaisas, srovė, veiksmingai užtikrinti, kad pikselių punkte, yra Šviesa.Aukštis, spalvos dera.

Duomenų perdavimo protokolas naudoja vieną perdavimo būdas NZR.Atkūrus pikselių galia, DIN uosto gauna duomenis iš duomenų valdytojas, pirmasis pikselių renka originalo 24-bitų duomenų, tada siunčiami į vidaus duomenų spyna, kitus duomenis, kurie pasikeitė iš naujo formuojant vidaus signalo kanalo įgyti siunčiami kitą kaskados taškų per uosto.Po perdavimo kiekvienam pikselių, signalas sumažės 24 bitų.Pikselių sutinka auto performavimas perdavimo technologija, atsižvelgiant į tai, kad skaičius "pixel" kaskados " yra ne tik, kad signalo perdavimo tik priklauso nuo greičio signalo perdavimo.

LED mažai vairavimo kokybės, aplinkos apsaugos ir energijos taupymo, didelio ryškumo, didelio sklaidos kampas, geros konsistencijos, mažos galios), ilgas tarnavimo laikas ir kiti privalumai.Kontrolės lusto, integruoto į LED aukščiau tampa paprasčiau grandinės, mažos apimties, patogus įrengimas.

Komplektą sudaro:

100vnt WS2812B 5050 Led

Žymos: arduino led panel, 2812b, rgb ws2812b rinkinys, WS2812B, arduino led, arduino rgb, led panel 10x60, smd ws2812b, seeduino, arduino leonardo

Suderinamos Prekės/Modelis NĖRA
Prekės Pavadinimas SHANGSIMOUDLECX

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų