Piratų Munchkin 1090

€11.99

Reitingas 

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

Lauke 168 šviesus originalus korteles Šešiakampe kubo Aiškios taisyklės, rusų kalba

Jei jūsų krūtinėje plaka širdis, tikras užkariautojas septynių jūrų, tada žaidimas piratų Munchkin buvo sukurta specialiai jums.Ji griežtai laikosi piratų tema ir siūlo savo galvą pasinerti į jūros nuotykius ir eiti į chase lobiai.Ši versija yra pagrindinė versija, ir todėl jūs galite žaisti jį sau.Taigi, atidaryti langelį ir į priekį, abortas.Kas Naujo piratų manchkin?

Tai yra praktiškai klasikinis variantas, tik stilizuotas pagal jūros tema.Na, ir žinoma, čia yra visi kiti herojai-vietoj tradicinių elfai ir gnomai, kūrėjai pasiūlė legendinis jūrininkų-Ispanai, olandai, Britai, žinoma).Užsiėmimai čia taip pat yra-jūros prekybininkai, pareigūnai-jūreivių ir corsars.

Šiame žaidime jūs galite pakeisti drabužius mūšio procesas, gauti, pasiekti papildomą laivo, kelti lygį, mainais už lobiai.Ir jei jums padėjo draugui mūšis-atlygį už bajorų gauti ženklas.Ką apie laivų ir ryklių?

Jie yra jūros žaidimą su banditai ir Piratai šiuo perteklius.Kiekvienas žaidėjas turi savo laivą (tai speciali didelis drabužių, duoti premijas).Be to, žaidėjas gali turėti savo Shogun, kurie gali atnaujinti ir pagerinti, todėl undescended.

Kelyje į lobiai žaidėjai bus patenkinti skirtingų jūros būtybių ir ne tik jie yra piratai su šliaužikliais, įvairių spalvų, viliojanti undinės, medūzos paukščių.Na, dienos Devi Johnson, tikrai bus labiausiai epas.

Žymos: spindesys, bang kortų žaidimas, žaidimas bang, valdybos šeimos žaidimas, stalo žaidimas munchkin, dixit, suaugusiųjų kortų žaidimas, 360 taurė, valdybos kortų žaidimas, stalo žaidimas rusų

Prekės Pavadinimas HOBIS PASAULYJE
Kilmės šalis Rusija
Pakavimas, Spausdinti
Medžiaga kartonas

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų