Ventiliatorius Xiaomi VH 2 USB nešiojamas ventiliatorius touch control du darbo režimai stalinis ventiliatorius metalo atveju

€18.84

Reitingas 

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

Ventiliatorius Xiaomi VH 2 USB nešiojamas ventiliatorius Touch Kontrolė-du darbo režimai-patogus montavimas

Atgal rotoriaus konstrukcija užtikrina ramioje oro cirkuliacija

Veidrodis sumontuoti du nepriklausomi varikliai, kurie suteikia geriausią oro srautas.Galinio penkių menčių sukti dideliu greičiu, atsižvelgiant į aplinkinį orą į ventiliatorių.Priekyje septynių menčių išleidimo minkštas ir natūralus vėjas stiprus, bet beveik be garso.

Jutimo dėl Reaguoja į menkiausią ryšį

Smart power-on chip yra įdiegtas, siekiant supaprastinti sistemos veikimą.Su lengvo prisilietimo prie metalo atveju, bet jūs galite ne tik įjunkite ventiliatorių, tačiau taip pat pakeisti režimą savo darbą.Niekas nesutrukdys jums mėgautis vėsa!

Du veikimo režimai Bei ramioje ir kietas

Pagal nutylėjimą, tylusis režimas įsijungia, triukšmas neviršija 40 dB, kai darbo, kad nebus sutrikdyti jūsų ramus miegas.Kai jūs palieskite dar kartą, antrasis režimas įsijungia-stiprus vėjas.Jis imituoja gamtos, vėjo ir atneša gamtos vėsa, kurie leis jums patirti pučia pučiančio namuose.

Patogus Dizainas

Ventiliatorius gali dirbti iš bet kurio USB jungtis-ar ji yra nešiojama baterija, įkroviklis 5 V arba net USB prievado kompiuteryje-viskas yra lygiai taip pat tinka.Mėgaukitės vėsa bet kur.Ačiū, kad dizainas formos vamzdžių ir centrinis išdėstymas, varikliai, ventiliatoriai, galima įdėti bet kurioje padėtyje.

Aukštos kokybės

Iš projekto žaliavų iki galutinio produkto griežta kokybės kontrolė yra vykdoma.Ventiliatorius turi sertifikatus atitinkantis RoHS, CE ir FCC standartus.Metalo atveju, odinis dirželis, vario tvirtinimo detales, aukštos kokybės variklių.

Žymos: atveju ventiliatorius led 120, Ventiliatorius, ventiliatorius metalo usb, byla gerbėjai 120, stebėti xiomi, stebėti kompiuterio xiaomi, mijia, stebėti redmi, ventiliatorius vh, 34 xiaomi

Gamintojas Xiaomi
Kilmės KN(Kilmės)
Prekės Pavadinimas VH
Kabelio Ilgis 1000mm
Ventiliatoriaus Greitis Antra Pavara.
Modelio Numeris J. VH
Įrengimas Lentelė
Srautas Vėjo režimas-120, begarsis režimas-90
Maitinimo Šaltinis Iš USB prievado, kompiuteris/lizdas (nešiojama baterija
Naudojimas Namuose
Triukšmo lygis Vėjo režimas-48 dB, begarsis režimas-34 dB
Garantija 6 mėnesių
Savybės
Medžiaga Metalo lydinio, Polipropileno

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų