7 Dienų Atmintis Paprastas Pasivaikščiojimas Pedometer Su Clip Tiksliai Stebėti Veiksmus Km/Km, Sudegintas Kalorijas Veiklos Laiką Žingsnis Skaitiklis

€4.37

€6.24

-29 %

Reitingas 

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

Kulka Taškų:

1、Sudegintas Kalorijas Įvertinimas: Naudojant 3D 3-ašis, jutiklių technologijų, stebėti savo kasdieninę veiklą, su labai didelio tikslumo.Ir ji gali rodyti apskaičiuota, sudegintas kalorijas.

2、7 Dienų Atmintis: Iki 7 dienas veiklos yra automatiškai saugomi, todėl jūs galite likti motyvuotas ir stebėti pažangą.Automatiškai atstato vidurnaktį, galite lengvai sekti savo dienos tempą, atstumą ir veiklą.

3、Lengva Naudoti: nereikia kabinti lyną, tik kablys ant diržo kilpos, arba įdėti į kišenę ar maišelį.Paprastos konstrukcijos, lengva naudoti.

4、Suitabe Grupė: nereikia atsisiųsti ar prisijungti prie išmaniojo telefono.Tinka visoms amžiaus grupėms (suaugusiems, vyresnio amžiaus žmonių ir vaikų).Vartotojo vadove yra lengva skaityti, pagrindiniai jūs operacijai užbaigti.

5、Žingsniai/Kalorijų Stebėti: Stebėti veiksmus ir kalorijų.Jei nėra judėjimo yra nustatytas 3 minučių, jis automatiškai persijungia į sleep režimu ir veikia, kai jums pradėti judėti vėl.

1.Sudegintas kalorijas Įvertinimas: Naudojant 3D 3-ašis, jutiklių technologijų, stebėti savo kasdieninę veiklą, su labai didelio tikslumo.Ir ji gali rodyti apskaičiuota, sudegintas kalorijas.

2.7 Dienų Atmintis: Iki 7 dienas veiklos yra automatiškai saugomi, todėl jūs galite likti motyvuotas ir stebėti pažangą.Automatiškai atstato vidurnaktį, galite lengvai sekti savo dienos tempą, atstumą ir veiklą.

3.Lengva Naudoti: nereikia kabinti lyną, tik kablys ant diržo kilpos, arba įdėti į kišenę ar maišelį.Paprastos konstrukcijos, lengva naudoti.

4.Suitabe Grupė: nereikia atsisiųsti ar prisijungti prie išmaniojo telefono.Tinka visoms amžiaus grupėms (suaugusiems, vyresnio amžiaus žmonių ir vaikų).Vartotojo vadove yra lengva skaityti, pagrindiniai jūs operacijai užbaigti.

5.Žingsnių/Kalorijų Stebėti: Stebėti veiksmus ir kalorijų.Jei nėra judėjimo yra nustatytas 3 minučių, jis automatiškai persijungia į sleep režimu ir veikia, kai jums pradėti judėti vėl.

Savybės:

1.3 D pedometer, žingsnius, atstumą, kalorijas, dienos tikslus, 7 dienų atmintis.

2.Tiesiog įdėti į kišenę arba pakabinti ant pultelio, vaikščioti ar paleisti, siekiant pagerinti jūsų sveikatą.

3.Paprasta ir lengva naudoti, tinka visiems, kuriems reikia tiksliai 3D pedometer.

4.Dainos veiksmus, km/metrų, kalorijas, minučių ir rodo paros laiką.Ji turi klaidų taisymo funkcija.

5.Puikiai visiems (įskaitant ir vaikus), kad išlaikyti motyvaciją naudotis.Taip pat galite lengvai pakabinti pedometer ant šuns apykaklės veiklos lauke.

Specifikacija:

Dydis: apie 7,6 cm x 4.5 cm x 1 cm/ 3 x 1,7 x 0,4 cm

Baterija CR2032 mygtuką baterijos

Pakavimo Sąrašas:

1*Pedometer

1*Instrukcija

Žymos: led juostos, benji į, counter žingsnis pedometer, counter žingsnis, pedomet, vyrai stačiakampio formos žiedas, lemputė gaisro, analoginis įėjimas rs485, vyrai žiūrėti skaitiklis, vyrai žiūrėti žingsnis skaitiklis

Modelio Numeris Pedometer
Tipas led žibintuvėlis

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų